Investeerimisriskiga elukindlustus

Homsele mõtlemine on ettenägelik ja järjest populaarsem. ERGO investeerimisriskiga elukindlustus on nutikas võimalus mõelda enda ja oma lähedaste tulevikule, sest ühe lepinguga saad elukindlustuse ja võimaluse investeerida oma tulevikku.

ERGO investeerimisriskiga elukindlustuse abil saad säästa tulevikuks – luua lapsele edasiõppimisfond, koguda endale pensioniajaks täiendavat lisaraha või kasutada raha mõneks suuremaks väljaminekuks – ja pakkuda seeläbi rahalist kindlustunnet oma lähedastele.

Valida saad nelja erineva riskitasemega investeerimisprogrammi vahel. Iga programm koosneb investeerimissuundadest ehk fondidest, mis on kokku pandud eesmärgiga hajutada riske ja leida optimaalne tasakaal.

Miks teha investeerimisriskiga elukindlustus ERGOs?


Uus ja paindlik kogumisvõimalusega elukindlustus Saad valida nelja investeerimisprogrammi vahel

Ühe elukindlustuslepinguga saad kindlustada kogu oma pere
   
 Lepingusse saad märkida soodustatud isiku ja soovi korral teda lepingu kehtivuse ajal vahetada Lepingu võid lõpetada enne selle tähtaja lõppu Lepingut saad muuta tasuta.

Soovin nõustamist



Tutvu investeerimisprogrammidega >

Tutvu elukindlustuskaitsetega >


Lisaks elukindlustusele soovitame valida ka vajalikud lisakindlustuskaitsed.

Elukindlustus Õnnetus ei hüüa tulles, aga tegelikult murravad meid maha siiski rasked haigused. Elukindlustus aitab Su pereliikmetel argimuredega toime tulla olukorras, kus Sind enam ei ole. Elukindlustuslepingut saad sõlmida lausa kuni 75. eluaastani ning hüvitist makstakse haiguse või õnnetuse tagajärjel saabunud surmajuhtumi korral  
Vähikindlustus Vähidiagnoosi saab Eestis aastas ligi 10 000 inimest. Moodne meditsiin on haigusele julgelt vastu astunud, kuid raviteekond on siiski raske. Vähikindlustus aitab Sul pärast diagnoosi saamist kohe paranemisele keskenduda. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ja kindlustuskaitse laieneb ka Sinu alaealistele lastele alates nende sünnist. Loe vähikindlustusest rohkem siin. 
Kriitiliste haiguste kindlustus Haigused käivad kahjuks mööda inimesi ning paranemine tõsisest terviserikkest või toimetulek eluohtliku haigusega on piisavalt keeruline ka ilma muude kohustusteta. Kriitiliste haiguste kindlustuse puhul saad valida, kas kindlustada end vähi ja 3 kriitilise haiguse või vähi ja tervelt 38 levinuima kriitilise haiguse vastu. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ning maksimaalselt 300 000 euro väärtuses.
Laste kriitiliste haiguste kindlustus  Lapsevanema suurim soov on kaitsta oma last kõigi maailma murede eest. Kahjuks pole see alati võimalik, kuid elukindlustusleping annab Sulle vähemalt südamerahu ja lubab kõige raskemal ajal keskenduda lapse paranemisele. Laste kriitiliste haiguste nimistusse on lisatud 14 enim levinud kriitilist haigust ning lepingut saad sõlmida 2–17 aasta vanustele lastele kindlustussummas kuni 100 000 eurot.
Puuduva töövõime kindlustus Õnnetus või haigus võib röövida töövõime,  selle ulatuse määravad Eesti Töötukassa eksperdid. Kindlustus tuleb appi, kui töövõime puudumine on määratud vähemalt 12 järjestikuseks kuuks ning selle põhjuseks on kindlustusperioodil esmakordselt avaldunud ja meditsiiniliselt tõendatud haigus või kehavigastus. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ning valitud elukindlustussumma ulatuses. Hüvitise väljamaksmine ei vähenda elukindlustuskaitset.
Haiglapäevaraha kindlustus Keegi meist ei taha haiglavoodisse sattuda, kuid raskemast õnnetusest või haigusest paranemiseks pole tihti teist teed. Esimesena Eestis saad ERGOst valida haiglapäevaraha kindlustuse ehk hüvitise haiglas viibitud päevade eest. Kindlustusjuhtumiks on viibimine haiglas pidevalt vähemalt 24 tundi meditsiiniliselt põhjendatud ravil. Lepingut saad sõlmida vanuses 0–69 ning haiglapäevaraha makstakse maksimaalselt 182 päeva aastas
Õnnetusjuhtumikindlustus Elukindlustus+ lepingus Õnnetusjuhtumikindlustusega saad valida kindlustuskaitse invaliidsushüvitise (püsiv puue), surmajuhtumi hüvitise, traumahüvitise, päevaraha ja täiendava meditsiinilise abi saamiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on investeerimisobjekt, investeerimissuund ja investeerimisprogramm ning kuidas need omavahel seotud on?

Kuidas reageerida, kui investeerimisfondide väärtus kahaneb?

Millised on ERGO pakutavate investeerimisfondide eelised?

Millal makstakse välja säästud?

Mis juhtub, kui kindlustatu sureb lepingu kehtivuse ajal?


Soovin nõustamist


Seotud dokumendid

  • Tingimused
  • Põhiteabedokument
  • Hinnakiri